header_image
Evini Bul

Hizmetlerimiz

SATIN ALMA PROSEDÜRÜ

Alıcı ve satıcı fiyat üzerinde anlaştığında , alıcı bir miktar depozito verir ve bizim tarafımızdan  gayrimenkul satış sözleşmesi yapılır. Daha sonra tapu devir günü kararlaştırlır . Bizde  son birkez daha gayrimenkul üzerinde herhangi bir problem olup olmadığını kontrol ederiz. Herhangi bir problem yok ise Mykonut olarak tüm işlemleri biz takip ederiz ve tertemiz şekilde tapu transferini sağlarız. Tapuyla ilgili randevu ve diğer  resmi işler tarafımızdan yapılır.

Tapuda gerekli belgeler

Satıcı :  Nufus cüzdanı ve fotokopisi,  1 adet vesikalık resim, tapu fotokopisi, Belediyeden emlak beyan değeri belgesi, vergi numarası

Alıcı  : Nufus cüzdanı ve fotokopisi,  2 adet vesikalık resim, dask, vergi numarası

MİMARLIK

Hem iç hemde dış mimarlık konusunda uzman mimarlarımız tarafından hayalenizdeki  gayrimenkulü size hediyesiyle birlikte sunuyoruz.

iNŞAAT

Hem betonerme hemde çelik konstrüksiyon  konut inşaatında uzman kadromuzla, sizi beklentinizin üzerinde bir kaliteyle ev sahibi yapıyoruz.

BAKIM & ONARIM

Ustalarımız , ev ve işyerinizde yaptırmak istediğiniz  tüm bakım ve onarım işlemlerinizi  en kısa sürede ve garantili bir şekilde yapmaktadır.

DEKORASYON

Konut ve işyerinizin tüm  dekorasyon işleri zevkinize uygun bir şekilde özenle yapılmaktadır.

TEMİZLİK

Ev veya işyerinizi , kendi evimiz gibi tertemiz bir şekilde özenle temizliyoruz.

HAVUZ  & BAHÇE BAKIMI

İşini severek ve özenle yapan  eğitimli kadromuzla  ,size sağlıklı bir havuz ve bakımlı  güzel bir bahçe  sunuyoruz.

KİRALAMA

Mykonut olarak  konutunuzun kiralanması konusunda size hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz.  Ayrıca  holiday2holiday.com web sayfamızla konutunuzun günlük kiralanmasında size garantili bir kazanç sağlıyoruz.

SİGORTA

Tüm ev ,işyeri, araba  gibi sigorta ihtiyaçlarınızda  en iyi teklifi alarak tüm yatırımlarınızı koruma altına almanıza yardımcı oluyoruz.

TERCÜMANLIK

Hem resmi işlerinizde hemde  gezilerinizde  ihtiyacınız olan  tercümanlık ve rehberlik  hizmetini güvenilir  bir şekilde sunmaktayız.

KİRALIK ARAÇ & HAVAALANI TRANSFERİ

Kiralık araç ve havalanı transfer ihtiyaçlarınızı , kaliteli ve makul  bir şekilde karşılıyoruz.

ÖZEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Gayrimenkulünüzü  satışa veya kiralamaya çıkarmadan önce profosyonel fotoğraf çekimi yapıyoruz. Böylece gayrimenkulünüzün görsel tanıtımını en iyi şekilde yaparak , en kısa sürede yatırımınızı geri kazanmanızı sağlıyoruz.

  • Evini Bul

Pin It on Pinterest

Share This